Szanowni klienci,

Miło nam jest Was powitać na stronie internetowej naszego sklepu.

Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i akcesoriów gastronomicznych. Kooperujemy z wieloma producentami z Polski i zagranicy. Prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Pragniemy, aby sklep Swiatwokolkuchni.pl w jak największym stopniu spełniał wymagania Klientów. Dlatego prosimy o podzielenie się z nami Państwa uwagami, które są dla nas wyjątkowo cenne. Staramy się, także na podstawie Państwa opinii i uwag udoskonalać mechanizmy zakupów. Wszystko to w znacznym stopniu przyczyni się do poprawy obsługi składanych zamówień.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W naszej ofercie znaleźć można kilka tysięcy produktów w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Już w chwili obecnej, jeżeli szukacie Państwo jakiegoś produktu z naszej branży, a nie jest on dostępny na naszych stronach, prosimy o kontakt z działem handlowym, a postaramy się go ściągnąć.

Nasz zespół tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę oraz szybką realizację dostaw. Każdy Klient traktowany jest u nas indywidualnie. Twój sukces to Nasza satysfakcja.